Grafik

Poniedziałek

duża sala
godzina zajęcia prowadzący
17:00 – 18:00
17:30 – 19:00  Modern jazz (poz.podst.)- możesz dołączyć do grupy  Dominika
19:00 – 20:00  Twerk (poz.podst.)- możesz dołączyć do grupy  Kamila
20:00 – 21:00  Balet (poz.śred.-zaaw.)- możesz dołączyć do grupy  Emilia
21:00 – 22:30  Tribal Fusion (poz.podst).- możesz dołączyć do grupy  Na’imah
mała sala
godzina zajęcia prowadzący
17:30 – 18:30  Salsa Lady Styling on2 (poz.śred.-zaaw.)-możesz dołączyć do grupy  Marta
18:00 – 19:00
19:00 – 20:00
20:00 – 21:00  Reggaeton (poz.podst.)- możesz dołączyć do grupy  Magdalena
21:00 – 22:00

Wtorek

duża sala
godzina zajęcia prowadzący
16:30 – 18:00  Taniec brzucha-(poz.śre-zaaw.) - możesz dołączyć do grupy  Na’imah
18:30 – 20:00  Jazz (poz. śre.-zaaw.)- możesz dołączyć do grupy  Dominika
20:00 – 21:00  Reggaeton (poz.śred.-zaaw.)- możesz dołączyć do grupy  Magdalena
21:00 -22:00  Reggaeton (grupa zamknięta)  Magdalena
22:00 -23:00
mała sala
godzina zajęcia prowadzący
17:00 – 18:00
17:30 – 18:30
18:00 – 19:00  Salsa solo-(poz.śre-zaaw.) możesz dołączyć do grupy  Monika
19:00 – 20:00  Salsa solo- grupa zamknięta  Monika
20:00 – 21:00  Rozciąganie- możesz dołączyć do grupy  Dominika
21:00 – 22:00  Taniec towarzyski/użytkowy (poz.podst.)-zbieramy zapisy  Bartek

Środa

duża sala
godzina zajęcia prowadzący
16:30 – 17:30
17:30 – 19:00  Taniec współczesny (poz.podst.)- zbieramy zapisy  Daria
19:00 – 20:00  Dancehall (poz. podst.)- możesz dołączyć do grupy  Kamila
20:0 – 21:00  Balet (poz.podst.)- możesz dołączyć do grupy  Emilia
21:00 – 22:00  Reggaeton (pz.zaaw.) -możesz dołączyć do grupy  Magdalena
mała sala
godzina zajęcia prowadzący
16:00 – 17:00
17:00 – 18:00
18:00 – 19:00  Taniec towarzyski (poz.śred.-zaaw.)  Bartek
19:00 – 20:00
20:00 – 21:00  Rezerwacja  Anna, Marta
21:30 – 23:00

Czwartek

duża sala
godzina zajęcia prowadzący
15:00 – 16:30
16:30 – 18:00  Taniec brzucha(poz.podst.)- możesz dołączyć do grupy  Na’imah
18:00 – 19:30  Tribal Fusion(poz.zaaw.)- możesz dołączyć do grupy  Na’imah
19:30 – 20:30
20:30 – 21:30  Rozciaganie- zbieramy zapisy do grupy  Dominika
21:30-22:30  Taniec towarzyski/użytkowy (poz.podst.)- zbieramy zapisy do grupy  Bartek
mała sala
godzina zajęcia prowadzący
17:00 – 18:00  Rezerwacja  D.Cee
18:00 – 19:00  Salsa solo (poz. śr.zaaw.)- możesz dołączyć do grupy  Monika
19:00 – 20:00  Latino solo dla pań (poz.podst.)- zbieramy zapisy do grupy  Monika
20:00 – 22:00  Reggaeton (grupa zamknięta)  Magdalena
21:00 – 22:00
22:00 – 24:00  Grupa zamknięta z własnymi instrumentami

Piątek

duża sala
godzina zajęcia prowadzący
16:00 – 17:30  Bollywood- możesz dołączyć do grupy  Na’imah
17:30 – 19:00  Taniec brzucha-(poz.zaaw.)- możesz dołączyć do grupy  Na’imah
19:00 – 20:00  Reggaeton-(poz. podst)- możesz dołączyć do grupy  Magdalena
20:00 – 21:00  Reggaeton-(poz.zaaw.)- ożesz dołączyć do grupy  Magdalena
mała sala
godzina zajęcia prowadzący
16:30 – 17:30  Taniec nowoczesny dla dzieci 3-5 lat- zbieramy zapisy  Dominika
17:30 – 18:30  Taniec nowoczesny dla dzieci 6-9 lat- zbieramy zapisy  Dominika
19:00 – 20:00
20:30 – 22:00  Rezerwacja  Michał

Sobota

duża sala
godzina zajęcia prowadzący
 10:00 – 11:00
 11:00 – 12:30
 12:30 – 13:30
 18:00 – 19:00
mała sala
godzina zajęcia prowadzący
 12:00-13:00  

Niedziela

duża sala
godzina zajęcia prowadzący
10:00 – 13:00  Taniec brzucha- grupa zamknięta  Na’imah
13:00 – 17:00
19:00 – 20:00  Reggaeton choreografia(poz.zaaw.)-możesz dołączyć do grupy  Magda
21:30 – 22:30
mała sala
godzina zajęcia prowadzący
17:30 – 18:00
21:00 – 22:00

 

New Quality,
pl. Solidarności 1/3/5 wejście od ul. Drzewnej, 53-661 Wrocław