Nowe kursy- zbieramy zapisy, dołącz do grup

Nowe kursy – zbieramy zapisy do nowych grup, albo dołącz do już istniejących

dfdgdfgdfg

Sylwestrowe Last Minute- intensywny kurs tańca dla kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie na intensywny, przedsylwestrowy, 3-dniowy kurs tańca. Poczuj się pewnie i swobodnie w tą wyjątkową noc. Tańczymy do znanych przebojów Rihanny, Shaikry i Beyonce. Roztańcz się przed balem sylwestrowym, imprezą w klubie, czy domówką.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/106749293157477/

Kiedy?

27,28,29.12
Codziennie- wtorek, środa, czwartek spotykamy się o godzinie 19.00-20.00

Z kim?
Monika Węgrzyn- niezwykle barwna i ciekawa osobowość. Otwarta, skromna oraz pełna pasji do tańca, którą stara się dzielić podczas zajęć. Zapytana o uzależnienia bez wątpienia odpowie „salsa”. Kobiecość to jej drugie imię co widać zarówno w salsie jak i życiu. Nieustannie rozwija się i szkoli u najlepszych tancerek sceny salsowej jak Karel Flores (Yamulee Dance Company – Nowy Jork), Natalia Lopez (formacja Ansima Ballet – Mediolan), czy Amneris Martinez (duet z Juanem Matosem – NY/Mediolan).

Zapisy:
info@newquality.com.pl
880 212 561

Pojedyncze wejście 25zł
Karnet na warsztaty 3x60min= 65zł

Honorujemy katy Multisport, OK System, Fit Profit i Fit Flex- bez żadnych dopłat i kaucji

Modern jazz od podstaw

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z modern jazzu od podstaw

Taniec jazzowy to mieszanka etnicznych tradycji i różnych stylów tanecznych, wzbogaconych elementami tańca wielu narodów. Podstawowymi składnikami jest rytm, policentryzm i izolacje, które wywodzą się z tańca afrykańskiego- czyli niezależne poruszanie od siebie poszczególnymi częściami ciała m.in. głową, ramionami, klatką piersiową, biodrami. . Fundamentalną zasadę dla techniki izolowania jest policentryzm, czyli zachowanie napięcia w poszczególnych częściach ciała zamiast napięcia całego ciała. Tancerz jazzowy porusza się w rozluźnionej pozycji relaxation z ugiętymi kolanami plie, do tego ważnym elementem jest wykorzystywanie różnych płaszczyzn tańca.

Brzmi poważnie :-) Ale nie ma się czego obawiać. Zbieramy nową grupę, które powli i od podstaw zacznie zgłebiać tajniki tańca jazzowego.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1778690215732730/

Kiedy?
Poniedziałek godz.17.30-19.00

Kto prowadzi zajęcia?
Dominika Kur- zawodowa tancerka i założycielka grupy taneczno-artystycznej New Quality. Dyplomowany pedagog tańca ( Wyższa Szkoła Umiejętności w Kielcach, kierunek Taniec) i animator kultury (Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy SKIBA we Wrocławiu, specjalizacja- taniec). Absolwentka Pedagogiki o specjalizacji poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna na Uniwersytecie Wrocławskim.
Ma na swoim koncie przygotowanie wielu spektakli i show taneczno-muzycznych. Od 2006 roku pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi jako nauczycielka tańca. Aby ciągle podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności systematycznie bierze udział w wielu warsztatach taneczny ze znakomitymi instruktorami i pedagogami tańca w Polsce jak i za granicą

Zapisy: 
info@newquality.com.pl
880 212 561

Pojedyncze wejście 20zł
Karnet 4x60min= 70zł

Honorujemy katy Multisport, OK System, Fit Profit i Fit Flex- bez żadnych dopłat i kaucji

Kurs sylwestrowy/studniówkowy

Zapraszamy na kurs przygotowujący na bal sylwestrowy, czy studniówkowy. Będą to zajęcia z tańca towarzyskiego i popularnie nazywanego tańca użytkowego. Można zapisywać się solo jak i w parach :-)

Taniec towarzyski to pięć tańców latynoamerykańskich- rumba, cha-cha-cha, samba, jive, paso double i pięć standardowych-walc angielski, walc wiedeński, quickstep, fokstrot, tango, które znakomicie wprowadzą Was w świat tańca w parze. Pod bacznym okiem naszego znakomitego instruktora i zawodowego tancerza klasy mistrzowskiej poznacie podstawy każdego z tańców. Oprócz wymienionych wyżej, nauczycie się tzw. tańca użytkowego, który można wykorzystać na każdej imprezie, weselu. Zajęcia sprawią, że poczucie się pewnie na parkiecie, a taiec w parze będzie dobrą zabawą.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/745902175549318/

Kiedy?

Czwartek godz.21.30-22.30
Sobota godz.18.00-19.00

Z kim? 
Zajęcia poprowadzi dla Was Bartek Burka- absolwent
Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie zdobył tytuł licencjowanego instruktora fitness. Aktualnie studiuje Zarządzanie i Marketing na Wyższej Szkole Bankowej. Swoją karierę z tańcem zaczął już w wieku 6 lat, konsekwencją tego jest to, iż od 17 lat taniec jest jego największą pasją. Posiada wieloletnie doświadczenie w trenowaniu par oraz prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży. Aktualnie współpracuje z wieloma placówkami oraz przedszkolami, gdzie prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego, towarzyskiego oraz z gimnastyki ogólnej i korekcyjnej. Ma najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i Standardowych. Do jego największych sukcesów należą:
• V-ce mistrzostwo Polski Południowej,
• Mistrzostwo okręgu dolnośląskiego,
• Półfinał Mistrzostw Polski w kategorii youth,
• Finalista Akademickich Mistrzostw Polski.
• Mistrzostwo Euroregiony (polska, Niemcy Czechy) oraz
• plasował się na 3 miejscu w rankingu Grand Prix Polski w tańcach latynoamerykańskich ze swoją partnerką Agatą Nawoj.
• Wielokrotny zwycięsca turniejów Grand Prix Polski
• Finalista i zwycięsca turniejów Trutnov Open w Czechach, Baltic Cup w Elblągu, Międzynarodowy turniej na Słowacji, Kistelek Open na Węgrzech, Ryga Open, Brno Open.

Zapisy: 
info@newquality.com.pl
880 212 561

Pojedyncze wejście 20zł
Karnet 4x60min= 70zł

Honorujemy katy Multisport, OK System, Fit Profit i Fit Flex- bez żadnych dopłat i kaucji

Bollywood w New Quality

Bollywood – energetyzujące zajęcia taneczne. Jest to taniec stworzony na potrzeby kina indyjskiego. Taniec jest mieszanką wielu technik tanecznych, np. klasycznego tańca indyjskiego (m. in. Kathak czy bharatanatyam), jak również tańca arabskiego, jazzu czy hip – hopu

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1768700376725361/

Kiedy?
piątek godz. 16.00-17.30

Z kim?
Na’imah- Charyzmatyczna wrocławska tancerka, choreograf i instruktorka tańca brzucha. Ucząc kładzie nacisk na technikę, ale i na wiedzę teoretyczną. Jako osoba z ogromnym poczuciem humoru, potrafi poprowadzić zajęcia w ten sposób, że kursantki nie tylko wynoszą z zajęć niezbędną wiedzę i umiejętności, ale świetnie się przy tym bawią. Swoją wiedzę ciągle poszerza dzięki uczestnictwu w warsztatach i festiwalach z polskimi i międzynarodowymi gwiazdami.

Zapisy: 
info@newquality.com.pl
880 212 561

Pojedyncze wejście 20zł
Karnet 4x60min= 70zł

Honorujemy katy Multisport, OK System, Fit Profit i Fit Flex- bez żadnych dopłat i kaucji

 Page 1 of 10  1  2  3  4  5 » ...  Last » 
New Quality,
pl. Solidarności 1/3/5 wejście od ul. Drzewnej, 53-661 Wrocław