Kurs sylwestrowy/studniówkowy

Zapraszamy na kurs przygotowujący na bal sylwestrowy, czy studniówkowy. Będą to zajęcia z tańca towarzyskiego i popularnie nazywanego tańca użytkowego. Można zapisywać się solo jak i w parach :-)

Taniec towarzyski to pięć tańców latynoamerykańskich- rumba, cha-cha-cha, samba, jive, paso double i pięć standardowych-walc angielski, walc wiedeński, quickstep, fokstrot, tango, które znakomicie wprowadzą Was w świat tańca w parze. Pod bacznym okiem naszego znakomitego instruktora i zawodowego tancerza klasy mistrzowskiej poznacie podstawy każdego z tańców. Oprócz wymienionych wyżej, nauczycie się tzw. tańca użytkowego, który można wykorzystać na każdej imprezie, weselu. Zajęcia sprawią, że poczucie się pewnie na parkiecie, a taiec w parze będzie dobrą zabawą.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/745902175549318/

Kiedy?

Czwartek godz.21.30-22.30
Sobota godz.18.00-19.00

Z kim? 
Zajęcia poprowadzi dla Was Bartek Burka- absolwent
Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie zdobył tytuł licencjowanego instruktora fitness. Aktualnie studiuje Zarządzanie i Marketing na Wyższej Szkole Bankowej. Swoją karierę z tańcem zaczął już w wieku 6 lat, konsekwencją tego jest to, iż od 17 lat taniec jest jego największą pasją. Posiada wieloletnie doświadczenie w trenowaniu par oraz prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży. Aktualnie współpracuje z wieloma placówkami oraz przedszkolami, gdzie prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego, towarzyskiego oraz z gimnastyki ogólnej i korekcyjnej. Ma najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i Standardowych. Do jego największych sukcesów należą:
• V-ce mistrzostwo Polski Południowej,
• Mistrzostwo okręgu dolnośląskiego,
• Półfinał Mistrzostw Polski w kategorii youth,
• Finalista Akademickich Mistrzostw Polski.
• Mistrzostwo Euroregiony (polska, Niemcy Czechy) oraz
• plasował się na 3 miejscu w rankingu Grand Prix Polski w tańcach latynoamerykańskich ze swoją partnerką Agatą Nawoj.
• Wielokrotny zwycięsca turniejów Grand Prix Polski
• Finalista i zwycięsca turniejów Trutnov Open w Czechach, Baltic Cup w Elblągu, Międzynarodowy turniej na Słowacji, Kistelek Open na Węgrzech, Ryga Open, Brno Open.

Zapisy: 
info@newquality.com.pl
880 212 561

Pojedyncze wejście 20zł
Karnet 4x60min= 70zł

Honorujemy katy Multisport, OK System, Fit Profit i Fit Flex- bez żadnych dopłat i kaucji

New Quality,
pl. Solidarności 1/3/5 wejście od ul. Drzewnej, 53-661 Wrocław