Modern jazz od podstaw

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z modern jazzu od podstaw

Taniec jazzowy to mieszanka etnicznych tradycji i różnych stylów tanecznych, wzbogaconych elementami tańca wielu narodów. Podstawowymi składnikami jest rytm, policentryzm i izolacje, które wywodzą się z tańca afrykańskiego- czyli niezależne poruszanie od siebie poszczególnymi częściami ciała m.in. głową, ramionami, klatką piersiową, biodrami. . Fundamentalną zasadę dla techniki izolowania jest policentryzm, czyli zachowanie napięcia w poszczególnych częściach ciała zamiast napięcia całego ciała. Tancerz jazzowy porusza się w rozluźnionej pozycji relaxation z ugiętymi kolanami plie, do tego ważnym elementem jest wykorzystywanie różnych płaszczyzn tańca.

Brzmi poważnie :-) Ale nie ma się czego obawiać. Zbieramy nową grupę, które powli i od podstaw zacznie zgłebiać tajniki tańca jazzowego.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1778690215732730/

Kiedy?
Poniedziałek godz.17.30-19.00

Kto prowadzi zajęcia?
Dominika Kur- zawodowa tancerka i założycielka grupy taneczno-artystycznej New Quality. Dyplomowany pedagog tańca ( Wyższa Szkoła Umiejętności w Kielcach, kierunek Taniec) i animator kultury (Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy SKIBA we Wrocławiu, specjalizacja- taniec). Absolwentka Pedagogiki o specjalizacji poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna na Uniwersytecie Wrocławskim.
Ma na swoim koncie przygotowanie wielu spektakli i show taneczno-muzycznych. Od 2006 roku pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi jako nauczycielka tańca. Aby ciągle podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności systematycznie bierze udział w wielu warsztatach taneczny ze znakomitymi instruktorami i pedagogami tańca w Polsce jak i za granicą

Zapisy: 
info@newquality.com.pl
880 212 561

Pojedyncze wejście 20zł
Karnet 4x60min= 70zł

Honorujemy katy Multisport, OK System, Fit Profit i Fit Flex- bez żadnych dopłat i kaucji

New Quality,
pl. Solidarności 1/3/5 wejście od ul. Drzewnej, 53-661 Wrocław